Apie mus

Apie batų apsaugą

Batu apsauga
„ShoeCoat“ – tai batų priežiūros inovacija, neturinti analogų visame pasaulyje.  Vienintelė batų užkulnių apsauga vairuotojams, tinkanti visiems avalynės modeliams – tai sumanus sprendimas veikliems žmonėms būti užtikrintais savo išvaizda.

APDOVANOJIMAS: ShoeCoat batų apsaugos gavo BznStart apdovanojimą kaip geriausias 2016m. gaminys sukurtas moters.

AKTUALU: apsaugo vairuotojų batų užkulnius nuo nusitrynimo.

Nusitrynę batų užkulniai –  gerai pažįstama problema dažnai vairuojantiems vyrams ir moterims. Dėvėdami „ShoeCoat“ patikimai apsaugosite batų užkulnius vairuodami ir būsite užtikrinti reprezentatyvia savo išvaizda.

UNIKALU: tinka visų modelių avalynei.

Aukštakulniai, pilnapadžiai ir žemakulniai, pasiūti iš lygios ar verstos odos –  kokius tik batus nuspręstumėtė dėvėti vairuodami – visiems jiems tinka „ShoeCoat“. Rinkoje egzistuojantys kiti batų užkulnių apsaugos sprendimai tinka tik atskiriems batų tipams – žemakulnei arba aukštakulnei avalynei.

SUMANU: lengvai ir greitai fiksuojama apsauga.

Tam, kad, jūsų mėgstami batai ilgam išlaikytų savo estetišką išvaizdą, jums nereiks gaišti laiko, persimaunant  vairavimo batus, ar nepatogiai laikyti koją vairuojant. Užsegama per 20 sekundžių „ShoeCoat“ puikiai tiks užimtiems, patogumą vertinantiems ir saugiu vairavimu besirūpinantiems vairuotojams.